Kome je do morala u politici, neka ide u NSPM

Svetska banka: Skoro polovina svetskog stanovništva živa sa manje od 5,50 dolara dnevno

Komentari (3) COMMENTS_ARE_CLOSED
1 sreda, 17 oktobar 2018 15:02
OVI mora da se šalee!
U Srbiji bi bili presrećni da sa tolikim dolarima žive jedan dan! Kod nas žive sa jednim dinarom dnevno, non stop u mom gradu su prosjaci, mole za po 5 do 10 din. i tako skupe za hleb. Kad im date 20 din. presrećni su! Kako ponekad imam neki dinar više, dam im malo više i sa njima razgovaram. Otvore mi srce sasvim!Ta rospija , koja liči na ofucanu madam iz Javne kuće, zajedno sa svojim predsednikom i društvo mu, treba da , što je moja pokojna mama govorila, uzmu konopče u ruke i da se obese, ili da se udave tamo gde je najpliće. Zaista smo potonuli!!!
Preporuke:
2
0
2 sreda, 17 oktobar 2018 15:54
teletabis
Svako ko mesečno ima manje od 16.882,8 dinara mesečno živi u bedi. Onda je Srbija prilično bedna.
Preporuke:
0
0
3 sreda, 17 oktobar 2018 19:51
...
teletabis
ko mesečno ima manje od 16.882,8 mesečno živi u bedi. Onda je Srbija prilično bedna.

Nije prilično bedno nego većinski bedno, kada se odbiju komunalije, struja, troškovi prevoza, interneta, kablovske, telefona, mobilnih telefona koliko ostane dnevno za porodicu od 4 člana gde oba roditelja primaju minimalac od 27000 din. Jasno je da moraju da se odreknu svega da bi imali za hranu.

Nema ni jednog radnika na minimalcu ili penzionera ispod 25000 penzije, u "internet javnom mnjenju" jer su računari i internet luksuz koji ne mogu da priušte.

Tako da naše "internet javno mnjenje" kreiraju oni koji imaju ali bi hteli preko hleba pogaču, ne obazirući se na one koji nemaju.

Kad su sindikati zaposlenih ili penzionera štrajkovali za radnike ili penzionere sa najmanjim primanjima, još se "penzoneri sa samnjenim primanjima" ljute što se onima koji imaju 5-10000 penziju daje "čak" 500 dinara "povećanja"..
Preporuke:
0
0

Anketa

Da li će, po vašem mišljenju, „Zajednica srpskih opština“ na KiM biti formirana do kraja 2023. godine?
 

Republika Srpska: Stanje i perspektive

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner